Четвер, 25.04.2024, 22:38

Головна » 2020 » Травень » 9 » Завершальне свято в старшій групі
Завершальне свято в старшій групі

Свято до 8 Березня підготували та провели вихователь старшої групи Марія Потайчук та помічник вихователя Олена Славушевич. Родзинкою свята стала тепла, невимушена атмосфера спілкування з присутніми батьками.

Чи могли ми припустити, що це буде завершальне свято в дитячому садку для вихованців старшої групи, адже через два дні було оголошено всеукраїнський карантин.

Свято пройшло на одному диханні, зблизило й об'єднало всіх присутніх в одну велику сім'ю. Подібні родинні свята сприяють зміцненню не лише сімейних стосунків, а й тісній, по-справжньому родинній взаємодії сім'ї та закладу дошкільної освіти, залишають незабутній, позитивний відбиток в душах батьків та дітей.

Дітки подарували присутнім незабутні хвилини щастя та радості у чудових піснях та танцювальних номерах.

А яке ж родинне свято без конкурсів для батьків?

Взаємна любов і підтримка між членами родини, тепло сімейних стосунків – це саме ті чинники, що сприяють вихованню дитини життєрадісною, доброзичливою і впевненою в собі особистістю. Бажаємо, нашим шановним батькам, хай у сім'ях назавжди оселяться любов, повага, затишок і достаток, а місточок доброти та любові між батьками і дітьми завжди буде міцним. Хай всі сім'ї будуть щасливими!!!

Переглядів: 316 | Додав: Sadok | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2020  »