П`ятниця, 26.04.2024, 10:34

Пропонуємо обмін досвідом

Сценарій "Весела Масляна"

"На зустріч із весною" математика молодша група

"В гості йде до нас весна" мовлення старша група

Сценарій відкриття ДНЗ "Калинка"

Сенарій "День захисту дітей"

НАВЧАЛЬНА ГРА ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ ДИТЯЧИХ ЗАЦІКАВЛЕНЬ

Якщо питання організації діяльності ДНЗ розглядаються і вирішуються на нарадах при завідуючому, то ефективність роботи та перспектива розвитку колективу -  це прерогатива педагогічної ради.

Кожна педагогічна рада в ДНЗ «Калинка» працює за планом що є складовою частиною річного плану дошкільного закладу. Щороку в закладі проходить три педради. Кожній педраді передує тематична перевірка за виконанням одного з пріоритетних річних завдань. За наслідками педрад, перевірок оформлюється відповідна документація: довідки, накази, інформації, протоколи.

Успіх педагогічної ради залежить від підготовки і участі в обговоренні поставлених питань всіх членів колективу. Для вихователів початківців обмін досвідом на засіданнях педагогічних рад є особливо цінним, завдяки яким можна навчитись  пра­вильним прийомам виховного впливу на дітей,  підвищити фаховий рівень, оволодівати новими методиками. Під час підготовки до педагогічних рад опрацьовується методична література, складаються плани доповідей, пові­домлень, оформляються виступи, добира­ється необхідний дидактичний матеріал.

Саме дидактичним іграм, як найефективнішому засобу розвитку дошкільників, було відведено засідання педагогічної ради № 2 за 2019-2020 навчальний рік. Дидактичні ігри підвищують ефективність сприймання дітьми навчального матеріалу, урізноманітнюють їхню навчальну діяльність, вносять у неї елемент цікавості. Нерідко ігри з дидактичними матері­алами є основним засобом навчання і виховання, за допо­могою яких вихователь готує дитину правильно сприйма­ти об'єкти і явища навколишнього світу.

Вихователі закладу продемонстрували дидактичні ігри, які вони активно використовують в освітньому процесі.