Пилиповицький ДНЗ

Четвер, 22.02.2018, 19:49
Хто відвідував наш сайт?

Користувачів: 0

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», «Про відкритість використання публічних коштів», з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання бюджетних асигнувань та добровільних пожертвувань, їх ретельного бухгалтерського обліку, на сайті систематично буде розміщуватися інформація про використання кошторису закладу дошкільної освіти та використання залучених благодійних коштів.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Колектив закладу дошкільної освіти «Калинка» висловлює подяку батькам за турботою про долю й виховання наших малюків, за співпрацю та розуміння наших проблем, за участь у зміцненні матеріально-технічної бази.
       Щиро дякуємо вам за доброзичливість та довіру.
Завдяки Вам оновлюєтьтя матеріально-технічна база закладу дошкільної освіти, що дає змогу різносторонньому розвитку наших дітей та ефективному здійсненню освітнього процесу.

Висловлюємо слова подяки всій батьківській громаді, яка приймала активну участь у створенні затишку та комфорту в закладі дошкільної освіти «Калинка».

«  Лютий 2018  »
  • Новоград-Волинська РДА