Вівторок, 19.03.2024, 08:53

ШАНОВНІ БАТЬКИ, БЛАГОДІЙНИКИ, СПОНСОРИ!

Колектив закладу дошкільної освіти «Калинка» висловлює щиру подяку за турботу про долю й виховання наших малюків, за співпрацю та розуміння наших проблем, за участь у зміцненні матеріально-технічної бази закладу.
       Щиро дякуємо вам за доброзичливість та довіру.
Завдяки Вам оновлюється матеріально-технічна база закладу дошкільної освіти, що дає змогу різносторонньому розвитку наших дітей та ефективному здійсненню освітнього процесу.

Висловлюємо слова подяки всій батьківській громаді, всім меценатам, які приймають участь у створенні затишку та комфорту в закладі дошкільної освіти «Калинка».

Щиро вдячні за надану підтримку для забезпечення збалансованого харчування

у 2019 році наступним підприємцям та керівникам:

ФОП Бондарчуку Костянтину Олександровичу

ФОП Корнєєву Максиму Володимировичу

ФОП Кіріченко Олені Миколаївні

ТОВ «Агросоюз» Борецькому Юрію Францовичу

ФОП Нехай Миколі Сергійовичу

ФОП Лук’янчуку Михайлу Григоровичу

ПП ГАЛЕКС-АГРО Ющенку Олександру Миколайовичу

ФГ АГРОсила Твардовському Миколі Миколайовичу

ФГ АГРОлідер Гордійчуку Олександру Анатомійовичу,  Дроздюку Дмитру Анатолійовичу

У Вас є можливість показати дітям, що вони потрібні. Потрібні здоровими, розумними, сильними. Діти – наше майбутнє, той хто піклується про дітей – піклується про майбутнє суспільства.

Ми не підвели Вашу довіру, адже наш дошкільний заклад вже третій рік поспіль утримує в районі І місце по організації харчування дітей.

ВЕЛИКА ПОДЯКА БАТЬКАМ, за придбані матеріали (на суму 5350 грн.) для проведення ремонтних робіт в ЗДО влітку 2019 року.

грудень 2017 року

ПОДЯКА ВІД ДІТЕЙ!

Власниці ресторану «Пані Яна», Гуменюк Яні Сергіївні, за придбані новорічні вогники для прикрашення новорічної ялинки.

Приватному підприємцю, Корнєєву Максиму Володимировичу, за подарунок під новорічну ялинку, такий необхідний дарунок – нову праску.