Вівторок, 19.03.2024, 08:23

У нашому ЗДО  діють вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування в ньому ваших дітей.

ПРОСИМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЯ ТАКИХ ПРАВИЛ:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу - до 8.30 та забирати до 18.00.

2. Неприпустимо відправляти дитину в дошкільний заклад саму, без супроводу дорослого.

3. Приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною,  повідомляти вихователя про самопочуття дитини вдома.

4. Своєчасно повідомляти вихователя та адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ЗДО.

5. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ЗДО, який приймає дітей в цей час.

6. Вносити встановлену плату за утримання дитини в навчальному закладі до 5 числа наступного місяця.

7. Вам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо осіб, яким Ви доручаєте забрати дитину з дошкільного закладу. Таке доручення оформляється письмовою заявою батьків або осіб які їх заміняють.

8. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу НЕПОВНОЛІТНІМ ДІТЯМ, БАТЬКАМ У НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.

Робота ЗДО з вихованцями  пільгових категорій

Педколектив закладу дошкільної освіти на чолі з відповідальним за роботу з дітьми пільгових категорій:

забезпечує соціально-педагогічний патронаж дітей в системі освіти, сприяє взаємодії ЗДО, сім'ї, служби у справах дітей, центру соціальних служб, кримінальної міліції ті інших підрозділів державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, неурядових та громадських організацій - з метою адаптації дитини до вимог соціального середовища і створення умов для її сприятливого розвитку.

Офіційний статус дітей пільгового контингенту в ЗДО «Калинка» мають:

- Діти-інваліди - 2

- Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування - 0

- Діти постраждалих в наслідок аварії на ЧАЕС – 0

- Діти з багатодітних сімей – 18

- Діти учасників АТО - 5

- Діти зі сімей тимчасових переселенців із південно-східних областей України - 0

- Діти з малозабезпечених сімей – 2

Для набуття офіційного статусу «дитина пільгової категорії» необхідно надати наступні документи:

для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

- ксерокопії свідоцтва про народження дитини;

- ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду опікуна;

- свідоцтво про смерть батьків (рішення суду про позбавлення батьківських прав);

- рішення райвиконкому (суду) про призначення опіки;

- довідка про закріплення житла та майна.

для дітей, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС:

- ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду батьків;

- посвідчення, що підтверджує статус постраждалого від ЧАЕС;

- довідка  про склад сім'ї.

для дітей-інвалідів:

- ксерокопії свідоцтва про народження дитини;

- посвідчення, що підтверджує статус дитини-інваліда;

- довідка з управління соцзахисту про отримання матеріальної допомоги.

для дітей з багатодітних родин:

- ксерокопії свідоцтва про народження дитини;

- ксерокопія посвідчення багатодітної сім’ї;

- довідка про склад сім'ї.

для дітей батьки яких є учасники АТО

- документи, що підтверджують статус учасника АТО;

- свідоцтво про народження дитини.

для дітей тимчасових переселенців

- документи, що підтверджують статус тимчасових переселенців;

- ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду батьків;

- ксерокопії про народження дитини.

Відомості про дитину заносяться до бази даних дітей пільгового контингенту, а документи зберігатимуться в "Соціальному паспорті".

Для дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей батьки яких є учасниками АТО, дітей тимчасових переселенців із південно-східних областей України, які опинилися в складних життєвих обставинах та дітей батьків постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС (І-ІІ категорії), дітей з малозабезпечених сімей харчування в закладі БЕЗОПЛАТНЕ. Для дітей з багатодітних родин розмір оплати зменшується на 50% .

Керуючись Рішенням 16 сесії сьомого скликання Пилиповицької сільської ради № 230 від 09.02.2018 р. «Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільному навчальному закладі «Калинка» на 2018 рік» вартість батьківської плати за харчування дитини встановлено в розмірі 45% від вартості харчування на день:

1. Для дітей старшої групи – вартість харчування 21.00 гривня - батьківська плата  - 9.50 грн.

2. Для дітей середньої, молодшої груп – 32.00 гривні; - батьківська плата - 14.50 грн.

Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного закладу.

У своїй діяльності, щодо організації роботи з дітьми пільгових категорій, педколектив керується Конституцією і законами України, Указами Президента України, рішеннями Кабінету Міністрів України і органів управління освіти всіх рівнів з питань освіти і виховання дітей; правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки і пожежної безпеки, а також Статутом дошкільного навчального закладу (в тому числі Правилами внутрішнього трудового розпорядку, наказами завідувача), дотримується положень Конвенції про права дитини та нормативних документів з охорони дитинства.