П`ятниця, 19.04.2024, 02:17

Головна » 2014 » Жовтень » 28 » Відкриття нашого садочка
Відкриття нашого садочка

Ще до недавнього часу дитячий садочок, вірніше його відновлення (типовий Пилиповицький ДНЗ припинив своє функціонування у 2001 році) для дітлахів і громади села було мрією….І ось 22 листопада 2013 року, на другий день після храмового свята, дякуючи дієвій роботі сільського голови Надії Панфелюк, у приміщенні Пилиповицької ЗОШ І-ІІ Іст. відкрито дошкільний заклад з короткотривалим режимом перебування.

Перший день роботи дитячого садка, як і годиться розпочався із свята, яке підготували працівники сільського Будинку культури, учні школи і звичайно самі вихованці. Розділили з ними святковий настрій очільники району - голова районної державної адміністрації Сергій Лавренюк і голова районної ради Франц Весельський, начальник відділу освіти Олександр Антипчук, спонсори -  керівники ТОВ «Агросоюз» Юрій Борецький та ПОСП «Колос» Сергій Нехай, директор школи Віталій Масловський, вчителі, батьки, громада села.

Гості щиро привітали присутніх з відкриттям даного закладу і запевнили що на часі відновлення роботи повноцінного садочка, адже давно відома істина, що без дошкільного закладу село не може існувати повноцінно. Відкриття дитячого садка вселяє надію що у села є майбутнє.

Після щирих привітань, перерізання традиційної стрічки, освячення приміщення садочка настоятелем Свято-Михайлівської церкви отцем Андрієм, маленькі господарі разом зі своєю вихователькою Оксаною Михайлівною Власенко, батьками та гостями оглянули приміщення закладу та оцінили якість проведених робіт.

Переглядів: 614 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2014  »