Субота, 20.04.2024, 12:06

Головна » 2019 » Січень » 21 » Новий рік - час подарунків і сюрпризів
Новий рік - час подарунків і сюрпризів

В останні дні грудня у всіх передсвятковий настрій. Всі готуються до зустрічі Нового року і чекають на новорічні свята. Для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме: здійснено естетичне оформлення групових кімнат новорічними прикрасами, підготовлено цікаві декорації, які створювали казкову атмосферу, розмальовано шибки вікон, приготовлено новорічні костюми. Веселий сніговик щоранку зустрічав дітей, створюючи їм гарний настрій та нагадуючи про переддень Нового року.

Святкові ранки розпочалися 21 та закінчилися 25 грудня. Цікаво продумані сценарії, музичний супровід створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

Дошкільнята середньої групи «Ромашка» (вихователі Потайчук М.Л., Слобожан С.М., помічник вихователя Куць О.П.) показали новорічну виставу «Коза-Дереза».

Вихованці молодшої групи «Сонечко» (вихователі Пастухова О.М., Вознюк Т.М., помічник вихователя Герус Г.С.) поринули в цікаві «Пригоди Сніговичка».

26 грудня відбувся новорічний ранок для дошкільнят старшої групи «Веселка» (вихователь Семенюк І.М., помічник вихователя Тимошенко Т.М.). Господинею свята була сама чарівниця Зима. На святі були присутні матусі, бабусі, батьки дітей. Перед присутніми виступали маленькі актори-звірята: ведмежата, зайчики, вовки, які продемонстрували організованість, дисциплінованість і, звісно, творчі здібності.

Звісно і без допомоги всього колективу святкові ранки не були б такими змістовними та різнобарвними. Особлива вдячність нашим акторам: Дідусю Морозу, тату – Алексійчуку Олександру Петровичу, кухарю - Федорчук Катерині Валентинівні, сестрі медичній – Шимончук Мирославі Василівні.

Новорічні ранки завершились та залишили по собі радісний настрій, веселощі, спогади діткам і дорослим на цілий рік.

Переглядів: 535 | Додав: Sadok | Рейтинг: 5.0/1
«  Січень 2019  »